Koordynator/Koordynatorka ds. rozwoju aktywizmu

Greenpeace

Warsaw, Poland

30+ days ago

Szukamy osoby, która z pozytywną energią zaangażuje się w pełną koordynację działania osób aktywistycznych oraz dalszy rozwój naszej sieci aktywistycznej. Kogoś kto czuje i wie, jak tworzyć warunki działania, w których osoby aktywistyczne będą mogły realnie wspierać osiąganie celów kampanijnych związanych z trwającym kryzysem klimatycznych i ekologicznym. Osoby, która jest otwarta i gotowa, żeby rozmawiać, słuchać, planować i działać.

Tu znajdziesz więcej informacji o najważniejsze zadaniach w tej pracy:

  • Stały kontakt z siecią osób aktywistycznych, dbanie o dobry przepływ informacji między siecią a biurem Greenpeace, szczególnie w kontekście prowadzonych kampanii i projektów, organizacja spotkań informacyjnych i koordynacyjnych

  • Koordynacja grup tematycznych skupionych wokół projektów kampanijnych

  • Stwarzanie możliwości i zachęcanie osób aktywisytycznych do podejmownia własnych działań wspierających aktualnie prowadzone kampanie

  • Planowanie siatki szkoleń, organizacja i realizacja treningów, szkoleń i warsztatów

  • Koordynowanie rekrutacji osób chętnych do działania z Greenpeace oraz zapewnienie im odpowiedniej ścieżki zapoznania się z działalnością organizacji i panującymi w niej zasadami

  • Prowadzenie i poszerzanie baz danych osób w sieci oraz dbanie o kwestie formalne współpracy wolontariackiej, umowy itp.

Ze strony Greenpeace zapewniamy umowę o pracę na pełny etat (40h tygodniowo) oraz elastyczny czas pracy. Jest możliwość pracy zdalnej i hybrydowej, jednak na początku będę potrzebować Cię 3 dni w tygodniu w biurze, żeby jak najlepiej przeprowadzić wdrożenie. Wynagrodzenie na tym stanowisku to między 6.200 a 7.100 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności. Dodatkowo, możesz skorzystać z benefitów takich jak: opieka medyczna, karta sportowa, fundusz świadczeń pracowniczych.

Zapewniamy pełne wdrożenie i wsparcie w jak najlepszym zrozumieniu i zaprojektowaniu tej roli. Dajemy swobodę działania oraz środowisko, w którym każdy pomysł na robienie rzeczy lepiej będzie traktowany serio. Mamy pełną gotowość na zmianę, dajemy możliwość kreatywnego i dynamicznego działania w partnerskiej relacji.

Sprawdź ze sobą, czy możesz się poczuć w tej pracy jak we właściwym miejscu dla Ciebie. Kilka pytań wspierających poniżej.

  • Czy chcesz mieć wpływ na dalsze funkcjonowanie sieci?

  • Czujesz misję i wartości Greenpeace, głęboko rezonujesz z naszą wielką troską o klimat, przyrodę i prawa człowieka?

  • Lubisz ludzi i długie rozmowy, ale dając swoją uwagę i czas, potrafisz zadbać o siebie i innych?

  • Czujesz ekscytację na myśl o podróżach, masz praktyczną gotowość do częstych wyjazdów?

  • Uważasz się za osobę dobrze zorganizowaną, sprawnie ogarniasz liczby, dokumenty i dane?

  • Czy masz już jakieś praktyczne doświadczenia w organizowaniu i koordynowaniu pracy innych?

  • Jak czujesz się działając pod presją czasu i zadań? Czy potrafisz elastycznie i kreatywnie podchodzić do znajdowania właściwych sposobów i rozwiązań?

  • Czy masz praktykę w prowadzeniu szkoleń i dobrze czujesz się występując przed ludźmi?

  • Czy Twoja znajomość angielskiego pozwala Ci swobodnie komunikować się z innymi? Czy językiem polskim posługujesz się biegle w mowie i piśmie?

Jeśli to brzmi, jak praca dla Ciebie wyślij nam Twoje CV.