Közösségihely-vezető

Greenpeace

Budapest, Hungary

21 days ago

Hamarosan megnyitjuk Budapesten az ország első mozgalmár-keltetőjét, a Bolygót. A Bolygó egy olyan zöld közösségi tér, ami művészeten, kultúrán és alkotás folyamatán keresztül vonja be fiatalokat a klímavédő mozgalomba. A Bolygó célja, hogy megerősítse a klímavédő mozgalmat, csoportokat, új embereket, fiatalokat kössön össze a klímavédelem mentén. Egy nemzetközi projekt (Planet One) keretében a Greenpeace és a Fryshuset alapította, hogy minél több fiatalnak legyen lehetősége részt venni a klímavédelemben. Összesen 6 országban nyitunk ilyen közösségi helyeket: Svédországban, Kenyában, Magyarországon, Dél-Afrikában, Örményországban és Kamerunban. Tudj meg többet: www.planetone.org és kövesd a Bolygót Facebookon és Instagramon!

Ennek a nemzetközi projektnek keressük most a helyi projektmenedzserét, aki egyben a Bolygó közösségi hely működéséért is felel. Egy háromfős csapat menedzsereként alakítja a közösségi hely stratégiáját, miközben felteszi a Bolygót a budapesti fiatalok mentális térképére.

Főbb felelősségi körök, feladatok:

  • kapcsolattartás a nemzetközi projekt-csapattal

  • a Bolygó stratégiájának kialakítása és megvalósítása

  • háromfős csapat vezetése

  • a Bolygó képviselete, nyilatkozás a médiában

  • a közösségi programstruktúra kialakítása

  • kapcsolatépítés szervezetekkel, mozgalmakkal és aktív állampolgárokkal

  • programmunka és a kommunikáció irányítása

  • programok összehangolása a Greenpeace-el

  • egy fiatalok számára bevonó és vonzó közösségi hely üzemeltetése

  • a projekt adminisztrációjával kapcsolatos beszámolók és tervek elkészítése, költségvetés ellenőrzése

Jelentkezz, ha az alábbiak igazak rád:

  • gyakorlott projektmenedzser vagy és van tapasztalatod csapatok irányításában

  • a stratégiai és kritikai gondolkodás, a lényeglátás, helyzetfelismerés az erősségeid

  • van tapasztalatod a kultúrában vagy a környezetvédelemben

  • érdekelnek a mozgalmak és aktivizmus

  • szeretsz nemzetközi környezetben dolgozni

  • széles networkkel rendelkezel a hazai művészeti, kulturális és aktivista körökben

  • képes vagy a környezetvédelmi problémákat és azok megoldásait érthetően közvetíteni bárki számára

  • kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul, szóban és írásban is

  • kreatív és innovatív vagy, bátran kipróbálsz járatlan utakat

  • képes vagy rugalmasan és gyorsan változtatni, akár magadon, akár helyzeteken

Mit nyújt a Greenpeace?

  • értéken, bizalmon és őszinteségen alapuló munkakultúrát, egy erős és összeszokott csapatot

  • a világ legfontosabb és legérdekesebb kérdéseivel fogsz foglalkozni az egyik legnagyobb nemzetközi környezetvédelmi szervezeténél - nagy szavak, de tényleg így van

  • lehetőséget, hogy nyomot hagyj rohanó világunkban - az új hely a te kezed nyomán fog alakulni

  • tanulási, fejlődési lehetőséget nemzetközi környezetben

  • határozott idejű munkaszerződést, nonprofit szférában versenyképes fizetést, cafeteria kerettel

  • rugalmas munkaidőt (heti 40 óra), ami figyelembe veszi a családi elfoglaltságokat

  • kutya- és biciklibarát irodát, otthoni munkavégzés lehetőségével

  • kezdés megegyezés szerint, akár azonnal

Ha úgy érzed, hogy a fent leírtak passzolnak hozzád, kattints a lenti gombra és oszd meg velünk, hogy miért téged válasszunk. A következő oldalon lesz két feladat, ami része a jelentkezésnek. Jelentkezésedet legkésőbb 2022. december 1-ig küldd el, köszönjük!

A Greenpeace elkötelezett az esélyegyenlőség iránt, ezért bármely társadalmi csoporthoz tartozó emberek jelentkezését várjuk. Értékeljük az emberek, tapasztalatok és perspektívák sokszínűségét.